Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Głośna praca pompy paliwa po wymianie filtra paliwa.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Głośna praca pompy paliwa po wymianie filtra paliwa.

    Siema siema

    [ Dodano: Sro 02 Lis, 16 18:38 ]
    1. ciekavy 1szt
    2. MurzyN91 1szt
    3. smer 1szt
    4. georgg 1szt
    5. diablojarek 5szt okrągłych ( 1,9 $) i 3 sztuki płaskich ( 1,65 $ )
    6. eaglemirek 1 szt okrągły i 1 szt płaski
    7. pstryczek 1szt

  • #2
    Głośna praca pompy paliwa po wymianie filtra paliwa.

    Witam.
    Wymieniłem dziś olej filtr paliwa, oleju, powietrza i świece. I w drodze powrotnej do domu słychać było takie jakby wycie. Jestem prawie pewny że to wycie z pompy paliwa. Nie jest jakieś strasznie głośne. Czy wymiana filtra paliwa mogła to spowodować? Przebieg 60 tys więc chyba za wcześnie żeby padła pompa. Poza tym wcześniej nie wyło dopiero po w/w wymianie.
    Czy to może przejść z czasem czy lepiej gonić do mechanika bo może coś źle zamontował?

    Komentarz


    • #3
      Tak "na zdrowy rozum" nowy filtr paliwa, to mniejsze opory pompowania dla pompy paliwa, stąd większe obroty i nieco inny dżwięk. Moim zdaniem niema czym się przejmować.

      Komentarz


      • #4
        Dzięki za zainteresowanie. Twoja odpowiedź jest taką na którą liczyłem, ale jednak troche mnie stresuje to wycie.
        Pozdrawiam.

        Komentarz


        • #5
          Proponuję się upewnić czy filtr został na pewno dobrze założony, chodzi o kierunek przepływu. Na filtrze jest strzałka pokazująca jak powinien być założony.
          Rozum każdy ma, ale nie każdy go używa.

          Komentarz


          • #6
            W mojej O2T przebieg 36kkm po wymianie filtra paliwa, dzis rano, przy pierwszym uruchomieniu pompy paliwa slychac wyraznie glosniejsza prace. Jazda na benie w porzadku. Silnik pracuje normalnie. Po trasie 20km i wylaczeniu silnika, odczekaniu chwili i ponownym wlaczeniu zaplonu, pompa pracuje juz cicho. W czasie jazdy tez jest cicha. Filtr jaki zalozony zostal to Knecht 156/3.
            Oblicz ile więcej pali Twój samochód przez włączone światła w dzień:
            http://dadrl.pl/bin/KosztySwiatelMijania.zip
            Jacy ustawodawcy takie prawo. Jakie prawo taki kraj. Jaki kraj takie w nim życie...

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X